LOYD to marka, która może pochwalić się wieloma nagrodami i wyróżnieniami zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi z nich w poszczególnych zakładkach.

Produkcja herbaty wymaga olbrzymiej wiedzy, doświadczenia, a także cierpliwości.

Herbata to wyjątkowy surowiec – istnieją setki różnych jej rodzajów, smak herbacianego naparu zależy od terminu zbioru surowca, czy sposobu obróbki herbacianego liścia.

To wszystko ma ogromny wpływ
na produkt finalny.

LOYD jest marką odpowiedzialną społecznie. Jednym ze sposobów przekazania Państwu naszego stanowiska świadomości ekologicznej jest przystąpienie do dobrowolnych programów społecznych takich jak: Rainforest Alliance i UTZ.

2019/02/20

Premiera filmu "Kobiety mafii 2"

We wtorek 19 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Patryka Vegi "Kobiety mafii 2". Na imprezie pojawiło się mnóstwo aktorów i postaci ze świata showbiznesu, którzy z przyjemnością częstowali się herbatami Loyd.

2019/02/15

Nagroda główna w Loterii z nutą magii wylosowana

Nagroda główna w konkursie „Loteria z nutą magii” została wylosowana. Samochód osobowy marki Mini Hatch został trafi do osoby, która zakupiła konkursowe opakowanie herbaty LOYD z kodem TRDDJ93U, a następnie zarejestrowała je na specjalnej konkursowej stronie loterialoyd.pl.