LOYD to marka, która może pochwalić się wieloma nagrodami i wyróżnieniami zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi z nich w poszczególnych zakładkach.

Produkcja herbaty wymaga olbrzymiej wiedzy, doświadczenia, a także cierpliwości.

Herbata to wyjątkowy surowiec – istnieją setki różnych jej rodzajów, smak herbacianego naparu zależy od terminu zbioru surowca, czy sposobu obróbki herbacianego liścia.

To wszystko ma ogromny wpływ
na produkt finalny.

LOYD jest marką odpowiedzialną społecznie. Jednym ze sposobów przekazania Państwu naszego stanowiska świadomości ekologicznej jest przystąpienie do dobrowolnych programów społecznych takich jak: Rainforest Alliance i UTZ.

2019/05/14

Loyd na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Szachach 2019

Firma Mokate, właściciel marki Loyd, od lat z dumą wspiera polskie szachy, będąc sponsorem wielu turniejów tej królewskiej gry.

2019/04/05

Loyd z nagrodą "Laur Klienta 2019"

„Laur Klienta” to jeden z największych tego typu projektów w Polsce. Zakrojony na ogólnopolską skalę sondaż, przynosi firmom, producentom i usługodawcom odpowiedź na istotne pytanie: jak postrzegają nas Nasi klienci. LOYD głosami swoich konsumentów otrzymał Laur Klienta w kategorii...